Πρόσκληση σε 27η/22.12.2017 κατεπείγουσα συνεδρίαση της Οικονομικής Επιτροπής Δήμου Αγιάς

Σας καλούμε να προσέλθετε στη δημόσια κατεπείγουσα συνεδρίαση της Οικονομικής Επιτροπής του Δήμου Αγιάς, που θα διεξαχθεί στην Αγιά, στην αίθουσα συνεδριάσεων «Χρυσαλλίδα», την Παρασκευή 22.12.2017, ώρα 20:30 (8:30 μμ.), για συζήτηση και λήψη απόφασης στο παρακάτω θέμα της ημερήσιας διάταξης:

Θέμα 1ο: Έγκριση 19ης διάθεσης πιστώσεων προϋπολογισμού οικονομικού έτους 2017. (Εισήγηση Τμήματος Οικονομικών Υπηρεσιών).

Η συνεδρίαση κρίνεται κατεπείγουσα επειδή στη συνεδρίαση του Δημοτικού Συμβουλίου που προηγήθηκε αναμορφώθηκε ο προϋπολογισμός οικονομικού έτους 2017 και θα πρέπει οι πιστώσεις που αφορούν το Ευρωπαϊκό Πρόγραμμα FOCUS να διατεθούν άμεσα ώστε οι πληρωμές τους να γίνουν εντός του οικονομικού έτους 2017.

«Σε περίπτωση κωλύματός σας παρακαλούμε όπως μας ειδοποιήσετε εγκαίρως, ώστε να ειδοποιηθεί το αναπληρωματικό μέλος».

Ο Πρόεδρος
της Οικονομικής Επιτροπής