Πρόσκληση σε 16η/05.07.2018 κατεπείγουσα συνεδρίαση της Οικονομικής Επιτροπής Δήμου Αγιάς

Θέμα 1ο: Κατακύρωση του Συνοπτικού Διαγωνισμού για την προμήθεια: «ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΥΓΡΩΝ ΚΑΥΣΙΜΩΝ» για τις ανάγκες της Δημοτικής Κατασκήνωσης Αγίας Παρασκευής Τ.Κ. Στομίου. (Εισήγηση Τμήματος Τεχνικών Υπηρεσιών).

Θέμα 2ο: Κατακύρωση του Συνοπτικού Διαγωνισμού για την προμήθεια: «ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΙΔΩΝ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ» για την κάλυψη των αναγκών της Δημοτικής Κατασκήνωσης Αγίας Παρασκευής Στομίου για τις ΟΜΑΔΕΣ 1, 3, 4, 5, 6 και 7. (Εισήγηση Τμήματος Τεχνικών Υπηρεσιών).

Η συνεδρίαση κρίνεται κατεπείγουσα επειδή: η πρώτη κατασκηνωτική περίοδος για τη φιλοξενία ΑΜΕΑ στις εγκαταστάσεις της Δημοτικής Κατασκήνωσης Αγίας Παρασκευής Στομίου ξεκινά την Κυριακή 8/07/2018 και ως εκ τούτου είναι επιτακτική η ανάγκη λήψης απόφασης για την κατακύρωση των συνοπτικών διαγωνισμών για την «Προμήθεια ειδών διατροφής» και την «Προμήθεια υγρών καυσίμων», ώστε να είναι απρόσκοπτη η λειτουργία της κατασκήνωσης και βέλτιστη η εξυπηρέτηση των φιλοξενούμενων.

Σε περίπτωση κωλύματός σας παρακαλούμε όπως μας ειδοποιήσετε εγκαίρως, ώστε να ειδοποιηθεί το αναπληρωματικό μέλος.

Ο Πρόεδρος
της Οικονομικής Επιτροπής